Image Alt

Blog

  /  Blog
  • Vybrat dobrého svatebního fotografa je jedním z nejdůležitějších úkolů při plánování svatby. Líbí se Vám má tvorba, viděli jste ceník, ale i přesto máte spoustu otázek, na které byste rádi dostali odpověď. Vždyť aby ne, jídlo se sní, dekorace a šaty se prodají nebo vrátí do půjčovny, ale fotografie vám

  • Chcete se podívat jakým stylem pro Vás barvím fotografie? Pro svoji klientelu mám na výběr ze tří možností colorgradingu jejich galerie. Normální (neutrální barevný profil, ale příjemný na koukání). Golden (laděný do zlatých a teplých tónů), Light & Airy (přesvětlené fotografie s nízkým kontrastem)

  • Focení je zábava a odpočinková aktivita na svatbě. Vzhledem k tomu, že se jedná možná o první chvíle, kdy budete mít od rána čas a klid sami pro sebe a můžete si trochu popovídat, odpočinout si a vstřebat emoce. Párové focení beru jako krátkou procházku.

  • Předsvatební focení je velké téma, které řeší spousta snoubenců. Mít, či nemít? Já ho z mnoha důvodů doporučuji především proto, že bych se s vámi před svatbou moc rád trochu poznal. Nemusíte se tedy ničeho bát. Tady je několik důvodů, proč mít předsvatební focení.

  • Všichni milujeme prskavky! Vždyť aby ne! Po zapálení vytváří zajímavé světelné efekty coby žlutavé přeskakující jiskřičky. Dokážou jednoduše podtrhnout kouzlo chvíle, prohloubit atmosféru a jsou zajímavým zpestřením svatebního dne. A proto jsem sepsal soupis tipů, jak a co zorganizovat a udělat, abyste měli i Vy tyto parádní fotografie!

Close

Pro sledování mé nejnovější tvorby mě můžeš sledovat na sociálních sítích! 

Instagram

@vosahlohonza

Sledujte mě

hello@janvosahlo.cz

+420 730 674 135