HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ DÁREK?

DARUJTE NAFOCENÍ VZPOMÍNEK

Dárkový
poukaz

Je možné zakoupit dárkové poukazy, ceny jsou totožné s uvedeným ceníkem. Stačí si vybrat v jaké hodnotě poukaz chcete darovat a kontaktovat mě, bud‘ to přes email, nebo instagramu. Já vám poukaz zašlu buď vytištěný v dárkovém balení a nebo v elektronické verzi ke stažení, můžete si ho tedy vytisknout i na poslední chvíli sami doma. Zapíšu si jméno obdarovaného a po předání mě obdarovaná osoba může bez problému kontaktovat- budu o ní vědět.

  • Poukaz není přenosný. Tzn. že ho nelze předat někomu dalšímu
  • Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení a objednání je třeba provést nejméně 1 měsíc před focením. Tzn. že se nelze objednat na focení před koncem platnosti poukazu.
  • V případě že focení neproběhne během 1 roku od předání, poukaz bez nároku na náhradu propadá (samozřejmě pokud vám např. děti v den focení onemocní, lze focení přesunout)
  • OBJEDNÁVEJTE SE PROSÍM POUZE PÍSEMNĚ A NEBO PŘES TLAČÍTKO NÍŽE. Nenosím u sebe diář a často jsem někde a fotím, prostě pořád někde běhám a tak na zprávy nejčastěji odepisuju v noci.
  • Veškeré informace potom obdarovaný najde na této webové stránce, at' už se to týká oblečení, nebo toho, co poukaz obsahuje a jaké jsou podmínky a doba dodání. Je fajn si i veškeré tyto informace přečíst, at' jste na focení připravení a nevznikne nějaké nedorozumění.

Sledujte mě na Instagramu

@vosahlohonza

Close
@Vosahlohonza