Název vymyslíme jindy

Prozkoumejte víc

Kompletní zajištění foto a video služeb na Vaší svatbu

Jan Vosáhlo

Fotograf

Libor Kilnar

Kamera a střih

Kdo jsme?

Zajistíme vám kompletní dokumentaci vašeho výjimečného dne. Fotografie a svatební klip v jednom - o vše se postará náš sehraný tým. A vy si tak můžete kdykoli váš den připomenout jako byste tam znovu byli. To vše za výhodnou cenu.

Možná Johny

Kamera

Hlavně jsme sehraný tým!

Co obdržíte?

Ve svatební den

Šetřete čas

Na Vaší svatbě budeme od ranních příprav do večerní party. Výsledkem natáčení je krátký klip (4-6 min), dokumentární film (30-60 min) a video celého obřadu.

Honza se postará o kompletní nafocení svatby. Odevzdává minimálně 350 fotografií. Fotky jsou k dispozici v online galerii, která zároveň slouží jako záloha fotek v plném rozlišení. Galerii je také možné jedním odkazem dostat ke všem přátelům a členům rodiny.

Snažíme se vyfotit a natočit důležité okamžiky takovou formou, která Vás bude skutečně reflektovat jako pár a osobnosti. Nemáme rádi strnulé pózy ze starých učebnic. Budete se smát, povídat si, tancovat a my budeme u toho. Při portrétním focení/natáčení pracujeme jako jeden. Například při portrétním focení pracujeme tak, aby mohly vznikat fotky, ale i záběry do videa zároveň.

Ve svatební den budeme benefitovat z výhod sehrané trojice. Přátelská a uvolněná atmosféra bude na svatbě hned od začátku. Nemusíme se dlouhé hodiny poznávat a ujišťovat se, abychom jeden druhému nezavazeli.

Ať už si svatebního kameramana a fotografa představujete jakkoliv, pravděpodobně budeme vybočovat ze zaběhlých stereotypů. Svatbu se snažíme svou přítomností nijak nenarušovat. Od rána zapadneme mezi Vaše hosty, jako bychom byli jedni z nich. Díky tomu se Vaši hosté budou v naší přítomnosti cítit uvolněně, přestože máme v rukách foťáky a kamery.

Portfolio

Video

Fotogalerie

Fotogalerie

Video

Fotogalerie

Video

A kolik to celé bude stát?

Záznam celého svatebního dne až po večerní zábavu. Součástí balíčku je předsvatební schůzka, která může proběhnout v kavárně, nebo třeba formou předsvatebního focení. Je možnost schůzku zrealizovat i online. Rádi za Vámi přijedeme kamkoli po celé České republice a Slovensku, dopravu od nás máte zdarma!

Co od nás dostanete?

Natáčení dronem

Natáčení obřadu na 3 kamery

Obdržíte 3-5 minutový klip

A minimálně hodinový záznam celého dne

Fotek bude přes 350, dostanete všechny povedené fotky

Osobní online galerie

A to vše za

35 000 Kč

Pojďme se nezávazně domluvit!