Proč mít
předsvatební
focení

Předsvatební focení je velké téma, které řeší spousta snoubenců. Mít, či nemít? Já ho z mnoha důvodů doporučuji především proto, že bych se s vámi před svatbou moc rád trochu poznal. Nemusíte se tedy ničeho bát. Tady je několik důvodů, proč mít předsvatební focení.

Focení
01

Budete na svatbě méně nervózní

Během své svatby budete zaneprázdnění, budete řešit spoustu věcí a zároveň si svůj velký den budete chtít co nejvíc užít. Proč se tedy stresovat ještě tím, že za vámi běhá cizí člověk s fotoaparátem? Před svatbou požaduji předsvatební schůzku se snoubenci, abychom se nejen domluvili, ale také hlavně trochu poznali. Další část této nervozity může odpadnout díky tomu, že budete mít předsvatební focení. Zjistíte, jak pracuji, a že se nemusíte ničeho bát. Pro spoustu snoubenců je totiž svatba prvním setkáním s fotografem, tak si to spolu pojďme na předsvatebním focení vyzkoušet nanečisto.

 
02

Krásné fotky jako vzpomínka

Období, kdy jste zasnoubeni, většinou uteče velmi rychle. Během svatebních příprav se kolikrát nemáte čas zastavit a než se nadějete, už jste manželé. Právě předsvatební focení vám pomůže uchovat vzpomínky na toto období. Fotografie ze svatebního focení můžete také použít na oznámení, svatební web, do svatebních novin… Je hezké mít kromě svatebních také společné fotky, na kterých jste v civilu.

03

Možnost vrátit se na svoje místo

Díky tomu, že mě vezmete na své oblíbené místo, či na místo vaší první schůzky nebo zásnub, budu moci nahlédnout do vašich životů a lépe vás poznat. Na místě, které je pro vás výjimečné, mohou vzniknout jedinečné fotografie zachycující krásné okamžiky. Fotit můžeme v přírodě, ve městě, v oblíbené kavárně i na procházce s pejskem. Pokud ale nevíte, kde focení uspořádat, nenechte se od předsvatebního focení odradit. Mám spoustu tipů na krásná místa, takže společně vybereme nějaké, které vám bude vyhovovat.

Close
@Vosahlohonza