MOJE TIPY PRO PÁROVÉ SVATEBNÍ FOCENÍ

Moje tipy pro párové svatební focení

Focení je zábava a odpočinková aktivita na svatbě. Vzhledem k tomu, že se jedná možná o první chvíle, kdy budete mít od rána čas a klid sami pro sebe a můžete si trochu popovídat, odpočinout si a vstřebat emoce. Párové focení beru jako krátkou procházku.

 

NAPLÁNUJTE FOCENÍ I SVATBU NA SPRÁVNÝ ČAS

NAPLÁNUJTE FOCENÍ I SVATBU NA SPRÁVNÝ ČAS

Léto – synomymum pro slova slunce a teplo. Okolo poledne to bývá docela náročné pro vás i pro hosty. U svatebního obřadu ve venkovních místech je lepší mít svatbu až odpoledne, kdy je lepší vzduch. Budete víc v pohodě, že stíháte a taky bude lepší světlo. To vše vám zaručí mnohem krásnější fotky než s obřadem v poledne.
Párové focení je vždycky nejlepší dělat v podvečer a to ideálně při západu slunce. V takzvané zlaté hodince. Na pěkném místě s dobrou náladou pak jde focení skoro samo, nejčastěji je k focení třeba půlhodina až hodina.
Se svatebním harmonogramem vám samozřejmě rád poradím hned na první schůzce.

DALŠÍ OSOBY NA FOCENÍ?

Další osoby na focení?

Nejlepší je, když na focení s Vámi nikdo další nejde, a to ani svědkyně, svatební koordinátorka, maminka a ani kamarádi! A proč? Focení si nejvíce užijete v klidu sami. Více se uvolníte a navíc si odpočinete.

Pokud, ale máte pocit, že na focení sebou někoho potřebujete, tak si danou osobu určitě sebou vzít můžete.

NEPŘEMÝŠLEJTE NAD PÓZOVÁNÍM

Nepřemýšlejte nad pózováním

Ideální je, když úplně zapomenete na to, že fotíme svatební fotky. Jen buďte spolu. Stydlivějším pomáhá víno nebo panák. Buďte u sebe blízko, držte se za ruku, občas se polibte, pohlaďte po vlasech, povídejte si, užívejte si ten klid a věřte mi, že budete vypadat úžasně.

ZVAŽTE MOŽNOST FOTIT PORTRÉTY MIMO SVATEBNÍ DEN ​

Zvažte možnost fotit portréty mimo svatební den

Tohle velmi doporučuji – fotit pak totiž můžeme kdykoliv a jak dlouho chceme. Můžeme se spolu v klidu pobavit, někde se najíst a udělat si takový menší výlet. V zahraničí je tohle naprosto normální. Představte si, že byste chtěli jet pro fotky na skály, které jsou vzdálené třeba hodinu a víc cesty! Zabere Vám to ve Váš den hromadu času a to mi nedává smysl.

Close
@Vosahlohonza