Svatební dodavatelé – svatební místa

2. 6. 2022

Jonášův mlýn

Zhoř u Mladé Vožice, Jihočeský kraj

Svatební obřad pod širým nebem a blízké zázemí se sálem s francouzskými okny pro případ nepříznivého počasí nabízí Jonášův mlýn ve Zhoři u Mladé Vožice v nádherné jihočeské přírodě. Objekt se nachází na samotě, kde budete mít dostatek soukromí, a můžete zde i přenocovat.

Ubytování NAPOLI

Stará červená voda, olomoucký kraj

Pokud je vaším přáním svatba v klidném vesnickém stylu, mohlo by se vám líbit na statku NAPOLI v Jeseníkách. Statek vám poskytne dostatek soukromí pro váš velký den v nádherné přírodě Rychlebských hor. K dispozici je tu dvůr, louka i velká stodola.

Centrum Královický dvůr

Královice, Středočeský kraj

Projet se na své svatbě v kočáře taženém koňmi a říct si své ano v krásné přírodě u rybníka můžete v Jezdeckém cenru Královický dvůr. Podle počtu hostů si pak vyberete, zda vám bude na hostinu stačit malý salonek nebo velký sál s kapacitou 120 osob.

Hospoda u Bartošů

Lanžhot, Jihomoravský kraj

Na první pohled obyčejná vesnická hospoda v sobě ve skutečnosti skrývá nádherné svatební místo v lidovém duchu Jižní Moravy. Krásná otevřená stodola s nádhernou zahradou a přilehlé vinice vám zajistí nezapomenutelnou oslavu vašeho manželství.

Zámek Nový Světlov

Bojkovice, jihomoravský kraj

Mít svatbu jako z pohádky je snem mnoha snoubenců. Skutečností se může stát třeba na zámku Nový Světlov na Jižní Moravě. Bílý zámek ve slohu anglické tudorské gotiky je nejen stylovým místem, ale nabízí vše, co k svatbě potřebujete: obřadní místnost, kapli, taneční sál, ubytování i stravování.

Hotel Atlantis

Brno, Jihomoravský kraj

Svatbu v nádherné přírodě a zároveň ve městě můžete uspořádat v brněnském hotelu Atlantis u Brněnské přehrady. Pod třešněmi vám tu postaví svatební oblouk a hostinu budete mít v hotelové restauraci s venkovním posezením a vstupem na zahradu a k bazénu.

Farma Dvorec

Radnice, plzeňský kraj

Nádherný venkovní obřad u jezírka můžete mít na Farmě Dvorec. Poskytnou vám tu kopletní servis, takže můžete mít na jednom místě obřad, ubytování i občerstvení. Skvělým spestřením vaší svatby může být prohlídka farmy a návštěva zdejších zvířat.

Klokočkův Mlýn

Nečeradec, středočeský kraj

Klokočkův Mlýn nabízí venkovské prostředí a několik zákoutí, kde si můžete říct své ano pod širým nebem za doprovodu klapajícího mlýnského kola. Na výběr je třeba obřadní místo pod 200 let starou lípou nebo u jezírka. K dispozici je i ubytování v romantických pokojích pro vás i vaše hosty.