Memories of happiness

Fotograf a kameraman na svatbě a proč je lepší mít sehraný tým?

JDEME DO TOHO SPOLEČNĚ?

Tento článek jsem pro Vás připravil společně se svým týmem Memories of Happiness, s kterým Vám jsme schopni zajistit foto video služby na Vaší akci

Rezervujte si svůj termín

04

03

02

01

Proč?

Co obdržíte?

Ve svatební den

Šetřete čas

Ušetříte čas a starosti při shánění fotografa a kameramana zvlášť.


Pracujeme jako tým – nepřekážíme si, nesoutěžíme o záběry.


Párové focení/točení ve svatební den probíhá mnohem svižněji – napózujeme vás tak, abychom dostali potřebné fotky a záběry zároveň a vy tak můžete strávit více času s rodinou na samotné svatbě

Na Vaší svatbě budeme od ranních příprav do večerní party. Výsledkem natáčení je krátký klip (4-6 min), dokumentární film (30-60 min) a video celého obřadu.

Honza se postará o kompletní nafocení svatby. Odevzdává minimálně 350 fotografií. Fotky jsou k dispozici v online galerii, která zároveň slouží jako záloha fotek v plném rozlišení. Galerii je také možné jedním odkazem dostat ke všem přátelům a členům rodiny.

Ve svatební den budeme benefitovat z výhod sehrané trojice. Přátelská a uvolněná atmosféra bude na svatbě hned od začátku. Nemusíme se dlouhé hodiny poznávat a ujišťovat se, abychom jeden druhému nezavazeli.

Ať už si svatebního kameramana a fotografa představujete jakkoliv, pravděpodobně budeme vybočovat ze zaběhlých stereotypů. Svatbu se snažíme svou přítomností nijak nenarušovat. Od rána zapadneme mezi Vaše hosty, jako bychom byli jedni z nich. Díky tomu se Vaši hosté budou v naší přítomnosti cítit uvolněně, přestože máme v rukách foťáky a kamery.

Snažíme se vyfotit a natočit důležité okamžiky takovou formou, která Vás bude skutečně reflektovat jako pár a osobnosti. Nemáme rádi strnulé pózy ze starých učebnic. Budete se smát, povídat si, tancovat a my budeme u toho. Při portrétním focení/natáčení pracujeme jako jeden. Například při portrétním focení pracujeme tak, aby mohly vznikat fotky, ale i záběry do videa zároveň.

A nebo se může jednoduše stát, že i vy

budete mít takovýto fotky